Loting eerste en tweede ronde UK Open

Foto: PDC

Vanmiddag heeft de loting plaatsgevonden voor de eerste twee rondes van de UK Open. De beste 96 darters volgens de UK Open Order of Merit doen mee aan het toernooi, aangevuld met 32 Amateur Qualifiers. Het toernooi, waar £350.000 aan prijzengeld te verdelen valt, wordt gehouden van 2 t/m 4 maart in het Butlins Minehead Resort, Minehead.

De beste 32 spelers stromen pas in de derde ronde in. De nummers 65-96 spelen in de eerste ronde tegen de 32 Amateur Qualifiers. De winnaars van deze partijen nemen het op tegen de spelers uit de top 33-64.

Er doen 12 Nederlanders mee aan deze editie, waarvan drie in de eerste ronde beginnen, zes in de tweede ronde en drie in de derde ronde.

Het toernooi staat bekend om de loting die voor elke ronde apart plaatsvindt.

Loting UK Open


Eerste ronde
Andrew Davidson v Michael Burgoine
Rene Eidams v Andrew Johnson
Michael Barnard v Rileys Aberdeen Qualifier
Lee Evans v Dimitri Van den Bergh
Dan Read v Joe Davis
Bradley Brooks v Chris Quantock
Paul Nicholson v Terry Jenkins
Kirk Shepherd v Adam Hunt
Rileys Wolverhampton Q2 v Mark Rice
Simon Tate v Michael Rasztovits
Liam Kelly v Luke Humphries
Mark Walsh v Alex Roy
Robert Rickwood v Rene Berndt
Daniel Lee v Harry Ward
Rileys Wolverhampton Q1 v John Part
Mickey Mansell v Ryan Meikle
Rileys London Victoria Q1 v Ian Jopling
Benjamin McClelland v David Airey
Chris Lacey v Rileys Coventry Qualifier
Ryan Harrington v Richie Burnett
Ricky Evans v Rileys South Benfleet Qualifier
Mick McGowan v Dirk van Duijvenbode
Cody Harris v Tony Mitchell
Craig Winstanley v Mark Craddock
Andy Hamilton v William O’Connor
Martin Atkins v Rileys Liverpool Qualifier
Rileys Norwich Qualifier v Paul Hogan
Cristo Reyes v Benito van de Pas
Ron Meulenkamp v Rileys Nottingham Qualifier
George Killington v Andy Jenkins
Jason Mold v Prakash Jiwa
Darren Johnson v Rileys London Victoria Q2

Tweede ronde
Mold/Jiwa v Nathan Rafferty
Hamilton/O’Connor v Jermaine Wattimena
Vincent van der Voort v Lacey/Rileys Coventry Qualifier
Mike Norton v Raymond van Barneveld
Richard North v Nicholson/T Jenkins
L Evans/Van den Bergh v Chris Dobey
Dave Chisnall v Eidams/Johnson
Stuart Kellett v McClelland/Airey
Danny Noppert v Harrington/Burnett
Jason Lowe v Johnson/Rileys London Victoria Q2
Robert Owen v Davidson/Burgoine
Alan Norris v McGowan/Van Duijvenbode
John Goldie v Rileys Norwich Qualifier/Hogan
Vincent Kamphuis v Shepherd/Hunt
James Richardson v Rickwood/Berndt
Kelly/Humphries v Wayne Jones
James Wilson v Gerwyn Price
Maik Langendorf v Tate/Rasztovits
Antonio Alcinas v Walsh/Roy
Mansell/Meikle v Winstanley/Craddock
Keegan Brown v Killington/A Jenkins
Stephen Bunting v Brooks/Quantock
Rileys London Victoria Q1/Jopling v Geert Nentjes
Lee/Ward v Ted Evetts
Meulenkamp/Rileys Nottingham Qualifier v Read/Davis
Harris/Mitchell v Barnard/Rileys Aberdeen Qualifier
Reyes/Van de Pas v David Evans
Jose Justicia v Joe Cullen
Nathan Aspinall v Rileys Wolverhampton Q2/Rice
Carl Wilkinson v R Evans/Rileys South Benfleet Qualifier
Atkins/Rileys Liverpool Qualifier v Rileys Wolverhampton Q1/Part
Andrew Gilding v Gabriel Clemens

De resterende Rileys Amateur Qualifiers worden gebouden op 17 en 18 februari.

Filed in: Nieuws Tags: 

Leave a Reply

Submit Comment

© 2018 Dartsvolgen.nl. All rights reserved.